Alle producten
-
het licht van het luchtvaartobstakel
-
Zonne Aangedreven Obstakellicht
-
Het Licht van het vliegtuigenobstakel
-
Helihaven het Landen Lichten
-
Marine Lantern Light
-
Zonne Aangedreven Motielichten
-
Het zonnelicht van de Verkeerswaarschuwing
-
De Lichten van de luchthaventaxibaan
-
Obstakel Licht Controlemechanisme
-
De Lichten van de vliegtuigenwaarschuwing
-
De Lichten van het helikopterstootkussen
-
Zonne Aangedreven Navigatielichten
-
LouisDe lichten van de kwaliteitsluchtvaart aan een goede prijs, mensen houden van uw producten. -
JohnIk wil enkel u voor uw professionalisme danken. Ik ontving de mariene lantaarns, en alles is O.K. I zich verheugt op het werk met uw binnen de toekomst.
zoekwoorden [ aviation obstruction light ] bij elkaar passen 119 producten.
Rood Flits2000cd ICAO Zonneluchtvaartlicht voor Torens Middelgrote Intensiteit
| Machtsconsumptie: | ≤20W |
|---|---|
| Model: | Het Type B 15km van FAA L864/van L865 de Zonne Aangedreven Lichten van de Vliegtuigenwaarschuwing |
| Levensduur batterij: | 2years |
Hoog - kwaliteit rode regelmatige lichte IP 67 de lage lichten van het intensiteitsobstakel voor hoge gebouwen
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | De Lichten van de vliegtuigenwaarschuwing |
| Werkend voltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24V/48V |
15km 28W 2000cd Type B het Middelgrote Licht van de Intensiteitsluchtvaart
| Model: | 2000cd de Luchtvaartlicht van de typeb Middelgroot Intensiteit |
|---|---|
| Het lichtbronleven: | >100000hours |
| Lichtbron: | Leiden |
2000cd~200000cd hoge Intensiteitstype A Wit Zonneluchtvaartlicht
| Type: | 2000cd~200000cd hoge Intensiteitstype A Wit Zonneluchtvaartlicht |
|---|---|
| Voeding: | Mono kristallijn siliciumzonnepaneel |
| Batterijcapaciteit: | 12V24AH |
Rode de Luchtvaart Lichte Zonneicao van de Flits12v 24AH 20W Middelgrote Intensiteit
| Machtsconsumptie: | ≤20W |
|---|---|
| model: | Het Type B 15km van FAA L864/van L865 de Zonne Aangedreven Lichten van de Vliegtuigenwaarschuwing |
| Levensduur batterij: | 2years |
2000cd de middelgrote Lamp van de Intensiteits20w 15km Luchtvaart voor Toren
| Model: | 2000cd de middelgrote Lamp van de Intensiteits20w 15km Luchtvaart voor Toren |
|---|---|
| Het lichtbronleven: | >100000hours |
| Lichtbron: | Leiden |
5km de Dubbele 8V 4W Zonne Aangedreven Lichten van de Torenluchtvaart
| Wijze: | De zonne Aangedreven Lichten van de Torenluchtvaart |
|---|---|
| Het lichtbronleven: | >100000hours |
| Lichtbron: | Leiden |
Lichten van de het Zonnepaneel8v 4W de Dubbele Luchtvaart van FAA L810 voor Gebouwen
| Wijze: | De Lichten van de het Zonnepaneel8v 4W Luchtvaart van FAA L810 voor Gebouwen |
|---|---|
| Het lichtbronleven: | >100000hours |
| Lichtbron: | Leiden |
Het Type B 15km van FAA L864/van L865 de Zonne Aangedreven Lichten van de Vliegtuigenwaarschuwing
| Machtsconsumptie: | ≤20W |
|---|---|
| Model: | Het Type B 15km van FAA L864/van L865 de Zonne Aangedreven Lichten van de Vliegtuigenwaarschuwing |
| Levensduur batterij: | 2years |
32.5cd dubbel Zonneluchtvaartlicht voor de Bouw
| Wijze: | 32.5cd dubbel Zonneluchtvaartlicht voor de Bouw |
|---|---|
| Het lichtbronleven: | >100000hours |
| Lichtbron: | Leiden |

