Alle producten
-
het licht van het luchtvaartobstakel
-
Zonne Aangedreven Obstakellicht
-
Het Licht van het vliegtuigenobstakel
-
Helihaven het Landen Lichten
-
Marine Lantern Light
-
Zonne Aangedreven Motielichten
-
Het zonnelicht van de Verkeerswaarschuwing
-
De Lichten van de luchthaventaxibaan
-
Obstakel Licht Controlemechanisme
-
De Lichten van de vliegtuigenwaarschuwing
-
De Lichten van het helikopterstootkussen
-
Zonne Aangedreven Navigatielichten
-
LouisDe lichten van de kwaliteitsluchtvaart aan een goede prijs, mensen houden van uw producten. -
JohnIk wil enkel u voor uw professionalisme danken. Ik ontving de mariene lantaarns, en alles is O.K. I zich verheugt op het werk met uw binnen de toekomst.
zoekwoorden [ aviation obstruction light ] bij elkaar passen 119 producten.
De Opvlammende Vliegtuigen die van FAA 750W 200000cd Lichte IP66 waarschuwen
| FAA classificeert: | L-857 |
|---|---|
| Model: | Gs-HI/O |
| Machtsvoltage: | AC220v |
Type A de Waarschuwingslichten van Hoge Intensiteits60w 200ms Vliegtuigen
| FAA-norm: | L-867 |
|---|---|
| Type: | Type A de Waarschuwingslichten van Hoge Intensiteits60w 200ms Vliegtuigen |
| Machtsvoltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24/48V |
IP67 de dubbele Hoofdverlichting van de de Vliegtuigenwaarschuwing van FAA L810 op Torens
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | de verlichting van de vliegtuigenwaarschuwing op torens |
| Werkend voltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24V/48V |
Geleide Waarschuwende Lichten 100 van IP67 32.5cd Luchtvaart Lux Surge Protection
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | GS-LI/B GS-LI/A |
| Werkend Voltage: | AC 85V~264V |
3.2V3.3AH 300LUX 2W Zonne Binnenlandse Marine Lantern Phosphate Battery
| Het zonnepaneelleven: | >20years |
|---|---|
| Levensduur batterij: | >5years |
| Zonnepaneelmacht: | 2W |
het rode van de de luchtvaarthindernis van de flitsl865 Middelgrote Intensiteit zonne aangedreven licht van het de vliegtuigenobstakel lichte
| Productnaam: | het licht van de luchtvaarthindernis |
|---|---|
| Batterijtype: | Lead-acid |
| Batterijcapaciteit: | 12V114AH |
50HZ het Lichte Controlemechanisme van de antiinterferentie5kw AC120V Luchtvaart
| Modeltype: | 50HZ het Lichte Controlemechanisme van de antiinterferentie5kw AC120V Luchtvaart |
|---|---|
| Macht Geschatte Levering: | AC120V (±10%) |
| Macht Geschatte Frequentie: | 50HZ-60HZ |
SUS304 de Luchtvaart Licht Controlemechanisme van Shell gs-OC/Z
| Modeltype: | Luchtvaart Licht Controlemechanisme |
|---|---|
| Macht Geschatte Levering: | AC120V (±10%) |
| Macht Geschatte Frequentie: | 50HZ-60HZ |
Draagbaar Type A 16.5V 20km Licht van de het Obstakelwaarschuwing van 20W het Zonne
| Type: | Draagbaar Type A 16.5V 20km Licht van de het Obstakelwaarschuwing van 20W het Zonne |
|---|---|
| Voeding: | Mono kristallijn siliciumzonnepaneel |
| Batterijcapaciteit: | 12V24AH |
20W middelgroot de Waarschuwingslicht van het Intensiteits2000cd Obstakel
| Type: | 20W middelgroot de Waarschuwingslicht van het Intensiteits2000cd Obstakel |
|---|---|
| Voeding: | Mono kristallijn siliciumzonnepaneel |
| Batterijcapaciteit: | 12V24AHc |

