Alle producten
-
het licht van het luchtvaartobstakel
-
Zonne Aangedreven Obstakellicht
-
Het Licht van het vliegtuigenobstakel
-
Helihaven het Landen Lichten
-
Marine Lantern Light
-
Zonne Aangedreven Motielichten
-
Het zonnelicht van de Verkeerswaarschuwing
-
De Lichten van de luchthaventaxibaan
-
Obstakel Licht Controlemechanisme
-
De Lichten van de vliegtuigenwaarschuwing
-
De Lichten van het helikopterstootkussen
-
Zonne Aangedreven Navigatielichten
-
LouisDe lichten van de kwaliteitsluchtvaart aan een goede prijs, mensen houden van uw producten. -
JohnIk wil enkel u voor uw professionalisme danken. Ik ontving de mariene lantaarns, en alles is O.K. I zich verheugt op het werk met uw binnen de toekomst.
zoekwoorden [ aviation obstruction light ] bij elkaar passen 119 producten.
15W verre Controle IP68 6NM Zonne Aangedreven Marine Lights
| Zonnepaneellevensduur: | >30 jaren |
|---|---|
| Horizontale Output: | 360° |
| Verticale divergentie: | >8° |
Zonne Aangedreven de Navigatielichten van 10NM 15NM 20NM
| Type: | Zonne Aangedreven de Navigatielichten van 10NM 20NM |
|---|---|
| Voeding: | Mono kristallijn siliciumzonnepaneel |
| Batterijcapaciteit: | 12V24AH |
Lichten van de verre Controle15w 6NM de Zonne Aangedreven Navigatie
| NAAM: | Lichten van de verre Controle15w 6NM de Zonne Aangedreven Navigatie |
|---|---|
| LEIDENE Levensduur: | >100000 uren |
| Facultatieve het Uitzenden Kleur: | Rood, geel, groen, blauw, wit |
De Afstandsbediening 7NM Zonnemarine navigation lighting 6W van IRL
| NAAM: | 7NM zonne aangedreven zeescheepvaartverlichting |
|---|---|
| Horizontale Output: | 360° |
| Verticale divergentie: | >8° |
De Navulbare Zonneaak die van RS232 12v Lichte 300LUX waarschuwen
| Zonnepaneellevensduur: | >30 jaren |
|---|---|
| Horizontale Output: | 360° |
| Verticale divergentie: | >8° |
16.5V 20km Middelgroot de Waarschuwingslicht van de Intensiteits20w Hindernis
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Visuele waaier: | 20km |
| Machtsconsumptie: | ≤20W |
Leidde het flits Aangepaste de Torenobstakel van 3W 32.5cd Lichte ICAO L810 IP67
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | Rode constante flits Aangepast torenobstructie Led-licht |
| Werkend Voltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24V/48V |
De middelgrote Intensiteits40w 2000cd Vliegtuigen bebakenen Lichte 100Lux
| FAA-norm: | L-864/865 |
|---|---|
| NAAM: | Het middelgrote Intensiteitstype A Licht van het Vliegtuigenbaken |
| Machtsvoltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24/48V |
Zonne Aangedreven 5km 4W 8V Dubbel Luchtvaartlicht voor Torens
| Visuele waaier: | <5km> |
|---|---|
| Zonnepaneelmacht: | 4W |
| Levensduur batterij: | >3years |
De LEIDENE van het corrosiebewijs 100cd Vliegtuigenwaarschuwing steekt Aluminiumbasis aan
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | Gs-LI/B |
| Werkend Voltage: | AC 85V~264V |

