Alle producten
-
het licht van het luchtvaartobstakel
-
Zonne Aangedreven Obstakellicht
-
Het Licht van het vliegtuigenobstakel
-
Helihaven het Landen Lichten
-
Marine Lantern Light
-
Zonne Aangedreven Motielichten
-
Het zonnelicht van de Verkeerswaarschuwing
-
De Lichten van de luchthaventaxibaan
-
Obstakel Licht Controlemechanisme
-
De Lichten van de vliegtuigenwaarschuwing
-
De Lichten van het helikopterstootkussen
-
Zonne Aangedreven Navigatielichten
-
LouisDe lichten van de kwaliteitsluchtvaart aan een goede prijs, mensen houden van uw producten. -
JohnIk wil enkel u voor uw professionalisme danken. Ik ontving de mariene lantaarns, en alles is O.K. I zich verheugt op het werk met uw binnen de toekomst.
zoekwoorden [ aviation obstruction light ] bij elkaar passen 119 producten.
Lichten van de de Vliegtuigenhindernis van de Faal810 de Lage Intensiteit 3W 5000m
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | De toren leidde Lage de Hindernislichten van Intensiteitsvliegtuigen |
| Werkend voltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24V/48V |
10nm IRL Programble Marine Navigation Lighting For Buoy
| Naam: | 6-10NM zonne aangedreven zeescheepvaartverlichting |
|---|---|
| Horizontale Output: | 360° |
| Verticale divergentie: | >8° |
van de de Batterij Hoge Intensiteit van 100000cd 12V 24AH het Licht van de de Hinderniswaarschuwing
| Type: | van de de Batterij Hoge Intensiteit van 100000cd 12V 24AH het Licht van de de Hinderniswaarschuwing |
|---|---|
| Voeding: | Mono kristallijn siliciumzonnepaneel |
| Batterijcapaciteit: | 12V24AH |
de Hoge Intensiteit van 12V 24AH 40km Zonnelichten van de Vliegtuigenwaarschuwing
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Visuele waaier: | 40km |
| Machtsconsumptie: | ≤40W |
40km 200000cd Hoge Intensiteitstype A steekt de Hindernis aan
| Opslagtemperatuur: | -40℃~70℃ |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Machtsconsumptie: | ≤40W |
Het verzegelde Lead-Acid Licht van de de Intensiteitsluchtvaart van de Batterij Rode Kleur IP65 Zonne Middelgrote
| Wijze: | Het zonne Middelgrote Licht van de Intensiteitsluchtvaart |
|---|---|
| Het lichtbronleven: | >100000hours |
| Lichtbron: | Leiden |
Lage Intensiteits3w 32.5cd Dubbele Luchtvaart Lichte 100 Lux For Towers
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | Het Licht van het luchtvaartobstakel voor Toren |
| Werkend Voltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24V/48V |
De middelgrote Lichten van de de Vliegtuigenwaarschuwing van de Intensiteits20000cd Dubbele Kleur
| Installatiegrootte: | ¢234mm×M8 |
|---|---|
| Het uitzenden van kleur: | Wit en Rood |
| Levensduur van de Lichtbron: | ≥20years |
20NM hoge Intensiteit 350 Opvlammende Code Marine Navigation Lighting
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Visuele waaier: | 11-20NM |
| Machtsconsumptie: | ≤20W |
15km het Opvlammen Draagbare 10NM Marine Lantern Light
| Model: | 15km het Opvlammen Draagbare 10NM Marine Lantern Light |
|---|---|
| Het lichtbronleven: | >100000hours |
| Lichtbron: | Leiden |

