Alle producten
-
het licht van het luchtvaartobstakel
-
Zonne Aangedreven Obstakellicht
-
Het Licht van het vliegtuigenobstakel
-
Helihaven het Landen Lichten
-
Marine Lantern Light
-
Zonne Aangedreven Motielichten
-
Het zonnelicht van de Verkeerswaarschuwing
-
De Lichten van de luchthaventaxibaan
-
Obstakel Licht Controlemechanisme
-
De Lichten van de vliegtuigenwaarschuwing
-
De Lichten van het helikopterstootkussen
-
Zonne Aangedreven Navigatielichten
-
LouisDe lichten van de kwaliteitsluchtvaart aan een goede prijs, mensen houden van uw producten. -
JohnIk wil enkel u voor uw professionalisme danken. Ik ontving de mariene lantaarns, en alles is O.K. I zich verheugt op het werk met uw binnen de toekomst.
zoekwoorden [ aviation obstruction light ] bij elkaar passen 119 producten.
Het lage Intensiteits100lux van het LEIDENE Lichte 220v Dubbele Licht Luchtvaartobstakel
| classificeer: | FAA-ICAO |
|---|---|
| Type: | Van het lage Intensiteits LEIDENE het Licht Luchtvaartobstakel |
| Werkend Voltage: | AC186v~220V |
Wit die Zonne het Obstakellicht opvlammen van de Hoge Intensiteitsluchtvaart
| Type: | Wit die het Obstakellicht opvlammen van de Hoge Intensiteitsluchtvaart |
|---|---|
| Voeding: | Mono kristallijn siliciumzonnepaneel |
| Batterijcapaciteit: | 12V24AH |
Rood 15km Middelgroot het Obstakellicht van de Intensiteits Zonneluchtvaart
| Productnaam: | Rood 15km Middelgroot het Obstakellicht van de Intensiteits Zonneluchtvaart |
|---|---|
| Batterijtype: | Lead-acid batterij |
| Batterijcapaciteit: | 12V12AH |
Het Obstakel Lichte Tweekleurige Middelgrote Intensiteit van de schoorsteenfpm40 DC12V Luchtvaart
| FAA-norm: | L-864 |
|---|---|
| Type: | DC12V het Obstakellicht van de schoorsteenluchtvaart |
| Machtsvoltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24/48V |
Het zonne Middelgrote Intensiteitstype B Licht van het Luchtvaartobstakel
| Productnaam: | Het zonne Middelgrote Intensiteitstype B Licht van het Luchtvaartobstakel |
|---|---|
| Lichtbronlevensduur: | >100000 uren |
| Voeding: | Klassena hoog efficiënt zonnepaneel |
Middelgroot het Obstakellicht van de Intensiteits20w 12V 9AH Luchtvaart
| Wijze: | Middelgroot het Obstakellicht van de Intensiteits20w 12V 9AH Luchtvaart |
|---|---|
| Het lichtbronleven: | >100000hours |
| Lichtbron: | Leiden |
32.5cd het dubbele Hoofdlicht van het de Luchtvaartobstakel van FAA L810
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | 32.5cd het dubbele Hoofdlicht van het de Luchtvaartobstakel van FAA L810 |
| Werkend voltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24V/48V |
Van het LEIDENE van IP67 FAA L810 AC220V het Licht Luchtvaartobstakel
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | Van het LEIDENE van IP67 FAA L810 AC220V het Licht Luchtvaartobstakel |
| Werkend voltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24V/48V |
2000cd middelgroot het Obstakellicht van de Intensiteitsluchtvaart
| FAA-norm: | L-864 |
|---|---|
| Productnaam: | 2000cd middelgroot het Obstakellicht van de Intensiteitsluchtvaart |
| Machtsvoltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24/48V |
FAA l-867 het Obstakellicht van de Hoge Intensiteitsluchtvaart
| FAA-norm: | L-867 |
|---|---|
| Type: | FAA l-867 het Obstakellicht van de Hoge Intensiteitsluchtvaart |
| Machtsvoltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24/48V |

