Alle producten
-
het licht van het luchtvaartobstakel
-
Zonne Aangedreven Obstakellicht
-
Het Licht van het vliegtuigenobstakel
-
Helihaven het Landen Lichten
-
Marine Lantern Light
-
Zonne Aangedreven Motielichten
-
Het zonnelicht van de Verkeerswaarschuwing
-
De Lichten van de luchthaventaxibaan
-
Obstakel Licht Controlemechanisme
-
De Lichten van de vliegtuigenwaarschuwing
-
De Lichten van het helikopterstootkussen
-
Zonne Aangedreven Navigatielichten
-
LouisDe lichten van de kwaliteitsluchtvaart aan een goede prijs, mensen houden van uw producten. -
JohnIk wil enkel u voor uw professionalisme danken. Ik ontving de mariene lantaarns, en alles is O.K. I zich verheugt op het werk met uw binnen de toekomst.
zoekwoorden [ aviation obstruction light ] bij elkaar passen 119 producten.
3W de dubbele Hoofd32.5cd-Lamp van het Luchtvaartobstakel
| Verticale divergentie: | 10 ° |
|---|---|
| Horizontale Output: | 360° |
| Lichtintensiteit: | Typeb ≥32.5cd Type A ≥10cd |
PC-het Obstakel Lichte Middelgrote Intensiteit van Lens20000cd Vliegtuigen voor Schoorsteen
| FAA-norm: | L-864/865 |
|---|---|
| Type: | Middelgrote Intensiteits40w Heldere Witte Opvlammende Lichten op Toren |
| Machtsvoltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24/48V |
Van het de Vliegtuigenobstakel van AC220V 20000cd de Lampen Hoge Intensiteit voor Torens
| FAA-norm: | L-864/865 |
|---|---|
| Type: | Middelgrote Intensiteits40w Heldere Witte Opvlammende Lichten op Toren |
| Machtsvoltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24/48V |
LEIDENE van het de Batterij6w Zonne Aangedreven Obstakel van 6.4V 6AH Hulp aan Navigatielicht
| Type: | LEIDENE Hulp aan Navigatielicht |
|---|---|
| Lichtbronlevensduur: | >100000 uren |
| Voeding: | Klassena hoog efficiënt zonnepaneel |
van het het Obstakel Lichte Lithium van 200cd 7.4V 10AH Zonne Aangedreven het Ijzersgs
| Type: | De Batterij van het lithiumijzer bouwde de Lichten van de Obstakel Zonnemacht in |
|---|---|
| Lichtbronlevensduur: | >100000 uren |
| Voeding: | Klassena hoog efficiënt zonnepaneel |
Regelmatig het Branden 15W 200cd LEIDEN Obstakellicht
| classificeer: | L-810 |
|---|---|
| Type: | Regelmatig het Branden 15W 200cd LEIDEN Obstakellicht |
| Voeding: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24/48V |
Dubbel Rood de Vliegtuigenobstakel Lichte 3W van 50Lux 32cd
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | Lage intensiteit 32cd dubbel rood vliegtuigobstructielicht |
| Werkend voltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24V/48V |
Middelgrote Intensiteit die het Licht van het de Vliegtuigenobstakel van DC12V/24V-opvlammen
| FAA-norm: | L-864 |
|---|---|
| Type: | Middelgrote Intensiteit die het Licht van het de Vliegtuigenobstakel van DC12V/24V-opvlammen |
| Machtsvoltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24/48V |
Het opvlammen 40 Keer/van de Hoge Intensiteitsvliegtuigen van 60W van het het Obstakelmin Licht
| FAA-norm: | L-867 |
|---|---|
| Type: | Het Obstakellicht van hoge Intensiteitsvliegtuigen |
| Machtsvoltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24/48V |
3W lage de Waarschuwingslichten 32.5cd van de Intensiteitsluchtvaart voor de Hoge Stijgingsbouw
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | De Lichten van de vliegtuigenwaarschuwing |
| Werkend Voltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24V/48V |

