Alle producten
-
het licht van het luchtvaartobstakel
-
Zonne Aangedreven Obstakellicht
-
Het Licht van het vliegtuigenobstakel
-
Helihaven het Landen Lichten
-
Marine Lantern Light
-
Zonne Aangedreven Motielichten
-
Het zonnelicht van de Verkeerswaarschuwing
-
De Lichten van de luchthaventaxibaan
-
Obstakel Licht Controlemechanisme
-
De Lichten van de vliegtuigenwaarschuwing
-
De Lichten van het helikopterstootkussen
-
Zonne Aangedreven Navigatielichten
-
LouisDe lichten van de kwaliteitsluchtvaart aan een goede prijs, mensen houden van uw producten. -
JohnIk wil enkel u voor uw professionalisme danken. Ik ontving de mariene lantaarns, en alles is O.K. I zich verheugt op het werk met uw binnen de toekomst.
zoekwoorden [ aviation obstruction light ] bij elkaar passen 119 producten.
FAA-Licht van het de Torenobstakel van Flitsconstant adjusted 32.5CD het Zonne Geleide
| Modelleer nr: | 32.5CD het zonne Geleide Licht van het Torenobstakel |
|---|---|
| Het werk wijze: | Flits en constante |
| Voeding: | Mono kristallijn siliciumzonnepaneel |
Het lage Obstakel Lichte 300LUX van de Intensiteits2w 3.3AH Zonnemacht
| Model: | 5km Laag het Obstakellicht van Intensiteits Rood 2W 5.5V Vliegtuigen |
|---|---|
| Lichtbronlevensduur: | >100000 uren |
| Voeding: | Mono kristallijn siliciumzonnepaneel |
Regelmatig het Branden 200cd LEIDEN Obstakellicht
| Horizontale Output: | 360° |
|---|---|
| Lichtintensiteit: | ≥200cd |
| Het werk wijze: | het regelmatige branden |
Waterdichte Dubbele het Obstakellichten 32.5cd van 3W IP67 voor Torens
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | IP67 waterdichte Dubbele Obstakellichten voor Torens |
| Werkend voltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24V/48V |
ICAO van 3W AC120V Rode Opvlammend Luchtvaart LEIDEN Licht voor Torens
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | ICAO AC120V Rood die Lage LEIDEN van de Intensiteitsluchtvaart Licht voor Torens opvlammen |
| Werkend Voltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24V/48V |
Het lage Licht van de Intensiteitsip68 3W Luchtvaart voor het Licht van het Torenobstakel
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | GS-LI/B GS-LI/A |
| Werkend Voltage: | AC 85V~264V |
Het Licht van het dubbele LEIDENE Type B Vliegtuigenobstakel met Effectweerstand
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | Laag Intensiteitstype B |
| Werkend Voltage: | GELIJKSTROOM 12V/24V/48V |
2000cd type A 40W het Witte Licht van het Vliegtuigenobstakel voor Toren
| FAA-norm: | L-865 |
|---|---|
| Type: | Gs-MI/F |
| Machtsvoltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24/48V |
Rode Regelmatige van de de Torenluchtvaart van AC220V 60Hz 32cd Lichte Lage de Intensiteitsleiden
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | De Lichten van de vliegtuigenwaarschuwing |
| Werkend Voltage: | AC 220V of AC110V |
ICAO Laag de Torensignaal Lichte 10cd van de Intensiteits3w Luchtvaart
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| NAAM: | de lichten van het luchthavenobstakel |
| Werkend voltage: | AC 85V~264V |

