Alle producten
-
het licht van het luchtvaartobstakel
-
Zonne Aangedreven Obstakellicht
-
Het Licht van het vliegtuigenobstakel
-
Helihaven het Landen Lichten
-
Marine Lantern Light
-
Zonne Aangedreven Motielichten
-
Het zonnelicht van de Verkeerswaarschuwing
-
De Lichten van de luchthaventaxibaan
-
Obstakel Licht Controlemechanisme
-
De Lichten van de vliegtuigenwaarschuwing
-
De Lichten van het helikopterstootkussen
-
Zonne Aangedreven Navigatielichten
-
LouisDe lichten van de kwaliteitsluchtvaart aan een goede prijs, mensen houden van uw producten. -
JohnIk wil enkel u voor uw professionalisme danken. Ik ontving de mariene lantaarns, en alles is O.K. I zich verheugt op het werk met uw binnen de toekomst.
zoekwoorden [ aviation obstruction light ] bij elkaar passen 119 producten.
32.5cd/10cd FAA l-810 de Dubbele Verlichting van de Vliegtuigenwaarschuwing voor Torens
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | FAA l-810 de Dubbele Verlichting van de Vliegtuigenwaarschuwing voor Torens |
| Werkend voltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24V/48V |
De middelgrote Opvlammende Rode lichten van de Intensiteits Zonnetoren
| Type: | De middelgrote Opvlammende Rode lichten van de Intensiteits Zonnetoren |
|---|---|
| Lichtbronlevensduur: | >100000 uren |
| Voeding: | Klassena hoog efficiënt zonnepaneel |
De richting Heldere IP65-Lichten van de Vliegtuigenwaarschuwing voor Toren Dubbel hoofd
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | Dubbel hoofdluchtvaartlicht |
| Werkend Voltage: | AC 110V/220V |
15km de Zonne Aangedreven 20W IP65 Lichten van de Vliegtuigenwaarschuwing
| Zonnepaneelmacht: | 6wx4 |
|---|---|
| Levensduur batterij: | 2years |
| Batterijtype: | Lead-acid batterij |
Lage Intensiteit 5km het Zonnebaken Lichte 3W van 14AH voor Gebouwen
| NAAM: | Het zonnelicht van het Torenobstakel |
|---|---|
| Voeding: | Mono kristallijn siliciumzonnepaneel |
| Batterijcapaciteit: | 12V14AH |
FAA-ICAO Rode de Waarschuwingslichten van Flits32cd AC110V Vliegtuigen voor Ijzertoren
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | 32cd het Licht van de vliegtuigenwaarschuwing voor Ijzertoren |
| Werkend Voltage: | AC110V/220V |
Fotocel van de de Luchtvaartverlichting van 300LUX IP67 20CD de Zonne Aangedreven
| Horizontale Output: | 360° |
|---|---|
| Verticale divergentie: | >10° |
| Het zonnepaneelleven: | >20years |
L-864 de rode Opvlammende Zonneluchtvaart Lichte 20W van 2000cd 14AH
| Wijze: | Het middelgrote licht van de Intensiteits zonneluchtvaart |
|---|---|
| Het lichtbronleven: | >100000hours |
| Lichtbron: | Leiden |
12V 5km Rode Zonne Aangedreven de Verlichtingsgroothandel van de Obstakelwaarschuwing
| ModelNo.: | Het rode Zonne Aangedreven Licht van het Vliegtuigenobstakel |
|---|---|
| Lichtbronlevensduur: | >100000 uren |
| Voeding: | Mono kristallijn siliciumzonnepaneel |
ICAO IP65 Geleide Vliegtuigen die Lichte Witte Flits voor Torens waarschuwen
| FAA classificeert: | L-857 |
|---|---|
| Model: | Gs-HI/O |
| Machtsvoltage: | AC220V |

