Alle producten
-
het licht van het luchtvaartobstakel
-
Zonne Aangedreven Obstakellicht
-
Het Licht van het vliegtuigenobstakel
-
Helihaven het Landen Lichten
-
Marine Lantern Light
-
Zonne Aangedreven Motielichten
-
Het zonnelicht van de Verkeerswaarschuwing
-
De Lichten van de luchthaventaxibaan
-
Obstakel Licht Controlemechanisme
-
De Lichten van de vliegtuigenwaarschuwing
-
De Lichten van het helikopterstootkussen
-
Zonne Aangedreven Navigatielichten
-
LouisDe lichten van de kwaliteitsluchtvaart aan een goede prijs, mensen houden van uw producten. -
JohnIk wil enkel u voor uw professionalisme danken. Ik ontving de mariene lantaarns, en alles is O.K. I zich verheugt op het werk met uw binnen de toekomst.
zoekwoorden [ aviation obstruction light ] bij elkaar passen 119 producten.
van 32.5cd 3W de Dubbele Lichte IP67 Lage Intensiteit van het de Luchtvaartobstakel
| Verticale divergentie: | 10 ° |
|---|---|
| Horizontale Output: | 360° |
| Lichtintensiteit: | Typeb ≥32.5cd Type A ≥10cd |
AC120V laag het Obstakel Licht Controlemechanisme van de Intensiteitsluchtvaart
| Macht Geschatte Levering: | AC120V (±10%) |
|---|---|
| Macht Geschatte Frequentie: | 50HZ-60HZ |
| Machtsconsumptie: | 5w |
2W zonne Aangedreven Obstakellicht
| Productnaam: | 2W zonne Aangedreven Obstakellicht |
|---|---|
| Lichtbronlevensduur: | >100000 uren |
| Voeding: | Mono kristallijn siliciumzonnepaneel |
Lamp van het de Luchtvaartobstakel van 12V 14AH 15W de Zonne Draagbare 15km
| Model: | Lamp van het de Luchtvaartobstakel van 12V 14AH 15W de Zonne Draagbare 15km |
|---|---|
| Het lichtbronleven: | >100000hours |
| Lichtbron: | Leiden |
PC-de Hindernis Lichte Lage Intensiteit van de Lampekap32.5cd AC220V Luchtvaart
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | 32.5cd het rode lage licht van het intensiteitsobstakel voor torens |
| Werkend Voltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24V/48V |
Middelgroot Intensiteitstype A 20W Zonne Aangedreven Obstakellicht
| Type: | Middelgroot Intensiteitstype A 20W Zonne Aangedreven Obstakellicht |
|---|---|
| Voeding: | Mono kristallijn siliciumzonnepaneel |
| Batterijcapaciteit: | 12V24AH |
20W dubbel het Obstakellicht van Kleurenac110v AC220V Vliegtuigen
| FAA-norm: | L-864 |
|---|---|
| Type: | Dubbel het Obstakellicht van Kleurenvliegtuigen |
| Machtsvoltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24/48V |
32.5cd het lage Obstakel Lichte 3W van de Intensiteitsluchthaven voor de Hoge Stijgingsbouw
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | Lage intensiteit 32cd dubbel rood vliegtuigobstructielicht |
| Werkend Voltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24V/48V |
Middelgroot Intensiteitstype B Zonneobstakellicht
| Productnaam: | Middelgroot Intensiteitstype B Zonneobstakellicht |
|---|---|
| Het lichtbronleven: | >100000hours |
| Lichtbron: | Leiden |
40W hoge Intensiteit 40km Zonne Aangedreven Obstakellicht
| Type: | 40W hoge Intensiteit 40km Zonne Aangedreven Obstakellicht |
|---|---|
| Voeding: | Mono kristallijn siliciumzonnepaneel |
| Batterijcapaciteit: | 12V24AH |

