Alle producten
-
het licht van het luchtvaartobstakel
-
Zonne Aangedreven Obstakellicht
-
Het Licht van het vliegtuigenobstakel
-
Helihaven het Landen Lichten
-
Marine Lantern Light
-
Zonne Aangedreven Motielichten
-
Het zonnelicht van de Verkeerswaarschuwing
-
De Lichten van de luchthaventaxibaan
-
Obstakel Licht Controlemechanisme
-
De Lichten van de vliegtuigenwaarschuwing
-
De Lichten van het helikopterstootkussen
-
Zonne Aangedreven Navigatielichten
-
LouisDe lichten van de kwaliteitsluchtvaart aan een goede prijs, mensen houden van uw producten. -
JohnIk wil enkel u voor uw professionalisme danken. Ik ontving de mariene lantaarns, en alles is O.K. I zich verheugt op het werk met uw binnen de toekomst.
zoekwoorden [ aviation obstruction light ] bij elkaar passen 119 producten.
Het Type van FAA l-865 A 40W het Obstakellicht van de Torenluchtvaart
| FAA-norm: | L-865 |
|---|---|
| Type: | Het Type van FAA l-865 A 40W het Obstakellicht van de Torenluchtvaart |
| Machtsvoltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24/48V |
Dubbele Kleur Dia 255mm 2000cd-het Licht van het Luchtvaartobstakel
| FAA-norm: | L-864 |
|---|---|
| Type: | Dubbel het Obstakellicht van de Kleuren2000cd Luchtvaart |
| Machtsvoltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24/48V |
FAA l-867 het Obstakellicht van de Hoge Intensiteitsluchtvaart
| FAA-norm: | L-867 |
|---|---|
| Type: | FAA l-867 het Obstakellicht van de Hoge Intensiteitsluchtvaart |
| Machtsvoltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24/48V |
Laag Zonne de Luchtvaartobstakel Lichte 300LUX van Intensiteitscei 32CD
| ModelNo: | Rood Laag het Obstakellicht van de Intensiteits Zonne Aangedreven Luchtvaart |
|---|---|
| Lichtbronlevensduur: | >100000 uren |
| voeding: | Mono kristallijn siliciumzonnepaneel |
Gs-LI/D het Dubbele Licht van het de Luchtvaartobstakel van AC110V 220V voor Toren
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | Het Licht van het luchtvaartobstakel voor Toren |
| Werkend voltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24V/48V |
Rood Laag het Obstakellicht van de Intensiteits Zonne Aangedreven Luchtvaart
| Modelleer nr: | Rood Laag het Obstakellicht van de Intensiteits Zonne Aangedreven Luchtvaart |
|---|---|
| Lichtbronlevensduur: | >100000 uren |
| Voeding: | Mono kristallijn siliciumzonnepaneel |
FAA l-864 Middelgroot het Obstakellicht van de Intensiteitsluchtvaart
| FAA-norm: | L-864 |
|---|---|
| Type: | FAA l-864 Middelgroot het Obstakellicht van de Intensiteitsluchtvaart |
| Machtsvoltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24/48V |
Het middelgrote Obstakel Lichte 40W van de Intensiteits20000cd Luchtvaart
| FAA-norm: | L-864/865 |
|---|---|
| Naam: | Het middelgrote Intensiteitstype A Licht van het Vliegtuigenbaken |
| Machtsvoltage: | AC 110V/220V, GELIJKSTROOM 12V/24/48V |
ICAO de Rode Regelmatige Lichte IP68 Lichte Lage Intensiteit van het Luchtvaartobstakel
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | GS-LI/B GS-LI/A |
| Werkend Voltage: | AC 85V~264V |
Wijs Structuur32cd van het LEIDENE op de Lichten Luchtvaartobstakel met Fotocel
| FAA classificeert: | L-810 |
|---|---|
| Type: | GS-LI/B GS-LI/A |
| Werkend Voltage: | AC 220V |

